24-10-2021r.
godzina 13:36
www.bip.gov.pl
 
ELIMINACJE MIEJSKO – GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ POD HASŁEM „MŁOD
Nowy dowód osobisty od 1 marca. Co się zmieni ?
Informacje o zmianach w urzędach po 01 marca 2015 roku.
Budżet na rok 2015 przyjęty
Usuwanie azbestu na terenie Gminy i Miasta Żuromin etap II
Gmina odzyskała 280.000 zł VAT
Wybory Burmistrza II tura
Rada Miejska VII Kadencji
Tereny Inwestycyjne w Żurominie
Wbudowanie aktu erekcyjnego pod nowy budynek KRUS-u w Żurominie
Koncepcja budowy obwodnicy płd-wsch Żuromina
Zabytek na pierwszym planie
Usuwanie azbestu na terenie Gminy i Miasta Żuromin etap I
YouthBank z wizytą w Urzędzie Gminy i Miasta Żuromin
Plan Żuromina
Regulamin
Formularz zgłoszenia zadania
Karta do głosowania
Projekty unijne 2010-2014
Inwestycje 2010-2014
Inwestycje 2006-2010
Inwestycje wykonane w 2014 roku
Planowane formy aktywizacji zawodowej przez PUP Żuromin w 2014 roku
Nabór na wolne stanowisko pracy w Wydziale Finansowym
Wybory Prezydenta RP - 2015
Harmonogram Zebrań Wiejskich - Wybór Sołtysa Kadencja 2015 - 2019 rok
Wybory Samorządowe 2014
Usuwanie i utylizacja materiałów zawierających azbest
Naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska
OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE
OBWIESZCZENIE o zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
Sygnały alarmowe
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
KOMUNIKAT CEIDG: WAŻNA INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
www.mikroporady.pl
PAŃSTWOWA INSPEKCJA OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
Ogłoszenie w sprawie uruchomienia Agencji Pocztowej w gminie miejsko-wiejskiej Żuromin
Rys historyczny...
Liczba mieszkańców
Urodzenia w mieście i gminie w latach 2005 - 2012
Zdjęcia Żuromina i okolic
Komenda Powiatowa Policji
OGŁOSZENIA Wydziału OKSZiSS
M-G Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Ogłoszenia Wydziału Infrastruktury Budownictwa i Ochrony Środowiska
Ochrona Środowiska
Konsultacje społeczne strategicznej oceny oddziaływania na środowisko
Informacja o dotacji
Harmonogram wywozu nieczystości stałych z Gminy i Miasta Żuromin 2015r
Ogłoszenia wydziału
Uchwały dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi
Informacje dla przedsiębiorców
Ogłoszenia Wydziału Geodezji Gospodarki Nieruchomościami Rolnictwa i Planowania Przestrzennegp
Zespół Szkół nr1 w Żurominie
Zespół Szkół nr2 w Żurominie
SSP w Będzyminie
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chamsku
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kliczewie D.
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Poniatowie
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Raczynach
Przedszkole nr1 w Żurominie
Przedszkole nr2 w Żurominie
ORLIK Żuromin
Spis organizacji pozarządowych
Pełnomocnik do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi
Ogłoszenia w organizacjach pozarządowych
Sprawozdanie z konsultacji
Małe granty
Proste
Graficzne
Rejestr zmian
Witryna odwiedzona 746749 raz(y)


[Panel administracyjny]

Archiwum :: Archiwum 2006 :: Wyniki wyborów do Sejmiku woj.mazowieckiego



 

       Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego       Okręg Nr 4     (9 mandatów)

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania, lista

Liczba
głosów

Struzik Adam Krzysztof 49 Płock, PSL 73398
Martynowski Marek Eryk 36 Płock, PiS 12661
Kotlewski Stefan 50 Płock, PO 8514
Antczak Henryk 53 Mława, PSL 7748
Wiśniewska Elżbieta Joanna 36 Płońsk, PO 7684
Chrzanowski Witold 47 Lipniki Stare, PSL 7278
Majewski Krzysztof 50 Łubienica, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 6414
Pszczółkowski Benedykt 55 Pszczółki-Górne, PiS 5843
Krupa Jerzy Karol 60 Sochaczew, PSL 5511
Krawczyk Wiesława 52 Przasnysz, PSL 5068
Błaszczyk Wojciech Grzegorz 49 Sochaczew, PO 4947
Opolska Grażyna Anna 55 Ćwiklin, PSL 4785
Kisielewski Henryk 51 Płock, PSL 4194
Filipek Wiesława 39 Warszawa, Samoobrona RP 4137
Matuszewski Tomasz 40 Gostynin, PiS 3983
Iwaniak Ilona 29 Płock, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 3958
Brudzyński Marian 41 Pieńki Rzewińskie,  LPR 3313
Świerzyński Sławomir Arkadiusz 45 Łąck, PSL 3292
Stachyra Roman Waldemar 56 Żuromin, PSL 3279
Obrębska Aleksandra Helena 58 Żuki, Samoobrona RP 2972
Szymanik Elżbieta 48 Ciechanów, PSL 2797
Gozdowska Elżbieta 43 Sierpc, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 2706
Cichocki Jan 54 Mława, PiS 2649
Zawidzki Dariusz Piotr 39 Płock, PSL 2632
Lesiak Lilla 43 Warszawa, PO 2631
Sutkowski Michał Jacek 44 Warszawa, PiS 2457
Kaliński Józef 50 Gąsocin, PSL 2432
Niesiobędzki Roman Tadeusz 50 Ciechanów, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 2241
Olechowski Tadeusz 42 Paprotnia, PiS 2102
Kacprzak Krzysztof Jan 49 Siecień, PO 2015
Kowalska Maria Genowefa 46 Przasnysz, PiS 1928
Korwin-Mikke Krzysztof Rajmund 35 Warszawa, Unia Polityki Realnej 1865
Jeliński Robert 34 Dzierzgowo, PSL 1865
Nowicka Marzena 35 Przasnysz, PiS 1823
Gajewski Wojciech Kazimierz 53 Zawidz Kościelny, PSL 1795
Bryńska Anna Małgorzata 36 Sochaczew, PiS 1727
Paradowska Jadwiga 62 Płock, LPR 1625
Parzychowski Cezary 41 Pułtusk, PiS 1541
Chmielewska Marta 22 Płońsk, LPR 1518
Sobieraj Leonard Jan 49 Warszawa, PSL 1482
Kuminiarczyk Marek Jacek 37 Glinojeck, PiS 1432
Mieczykowski Adam 40 Płock, PiS 1380
Pękała Jerzy 48 Wieczfnia Kościelna, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 1378
Rygalski Wojciech Marek 49 Płock, PiS 1363
Jaworski Tadeusz Kazimierz 54 Sochaczew, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 1362
Cienkus Wojciech Zbigniew 43 Podkrajewo, PO 1198
Czarnecka Hanna 42 Garnowo Duże, Samoobrona RP 1129
Breński Wiesław 39 Warszawa, PO 992
Brant Jerzy 51 Sierpc, PiS 971
Niewiadomska-Kocik Joanna 39 Warszawa, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 927
Choiński Marek Jerzy 60 Żyrardów, PSL 917
Kuczyńska Maria 41 Ciechanów, LPR 873
Siemiński Janusz Lech 71 Warszawa, PiS 859
Matuszewska Teresa 63 Ciechanów, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 851
Połanecki Paweł Mieczysław 55 Warszawa, PiS 845
Wierzbicki Jan 68 Radziejowice-Parcel 837
Okoński Leszek 37 Sierpc, LPR 813
Radwańska-Komosa Monika Danuta 30 Jeżówka, LPR 779
Paszkowski Jan Wiktor 46 Warszawa, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 779
Białczak Zbigniew 36 Żuromin, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 773
Jaśko Rafał 30 Płońsk, PiS 762
Maćkiewicz Radosław 27 Płońsk, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 747
Leszczyński Tomasz Karol 31 Ząbki, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 707
Górski Edmund 53 Kuznocin, LPR 682
Kwiatkowski Przemysław 50 Ciechanów, LPR 663
Stachowicz Milena Anna 21 Płońsk, LPR 659
Słowik Zbigniew Kazimierz 34 Żyrardów, LPR 643
Szumska Wanda Irena 61 Baboszewo, LPR 639
Witaszek Zbigniew 64 Czosnów, KW Samoobrona Patriotyczna 636
Nowakowski Dawid 21 Studzieniec, LPR 611
Geryk Szczepan 51 Ciechanów, KW Samoobrona Patriotyczna 576
Laskowski Mirosław 55 Klonowo, Samoobrona RP 558
Leszczyński Jerzy 70 Warszawa, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 557
Czerwiński Janusz 31 Mława, Samoobrona RP 549
Duszyńska Elżbieta Maria 53 Janinów, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 521
Barszcz Marta 20 Obryte, Samoobrona RP 512
Kowalska Anna Monika 24 Wola-Kolonia, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 509
Sokólski Andrzej 51 Płońsk, Samoobrona RP 509
Cieślak Grzegorz Mariusz 38 Piskorzec, Samoobrona RP 509
Żbikowska Wioletta 32 Kuklin, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 505
Barciński Piotr Czesław 65 Brzeście Małe, PSL 499
Bardoński Wojciech 40 Ciechanów, LPR 485
Olszewska Małgorzata 25 Mochowo, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 458
Nowacki Feliks 56 Szczytno, LPR 446
Pargulska Aleksandra Głandalina 47 Mława, LPR 443
Leśniewska Ewa Anna 52 Żuromin, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 424
Ambroziak Sławomir 45 Pruszków, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 424
Kretszman Justyna 22 Żyrardów, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 420
Głowacka Hanna 41 Mława, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 418
Zakrzewska Magdalena Anna 19 Nadratowo Stare, Samoobrona RP 415
Karpiński Błażej Łukasz 22 Emilianów, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 411
Traczyk Marek 45 Brzozów Stary, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 384
Augustyniak Jarosław 38 Grodzisk Mazowiecki, KW Polska Partia Pracy 381
Grzybowska Halina 49 Brzozowo-Maje, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 371
Szymańska Marlena Zofia 37 Kuklin, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 364
Szczepański Piotr Paweł 39 Brudzyno, Samoobrona RP 362
Wilga Anna 32 Parciaki, Komitet Wyborczy Wierni Polsce 356
Góral Zofia 48 Warszawa, Samoobrona RP 354
Zając Krzysztof Jan 37 Radom, KW Polska Partia Pracy 350
Przybylska Wendt Grażyna 70 Machcino, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 343
Madany Małgorzata 43 Rębowo, Samoobrona RP 343
Sienkiewicz Artur 24 Ogrodniki, KW Polska Partia Pracy 342
Rykowski Adam Mieczysław 55 Płock, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 336
Mojzesowicz Bogdan Paweł 36 Warszawa, Komitet Wyborczy Wierni Polsce 325
Misiak Ryszard Jerzy 42 Sierakowo, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 319
Mocek Marek 35 Przasnysz, Samoobrona RP 301
Mulczyński Kazimierz Antoni 64 Bądkowo Jeziorne, Unia Polityki Realnej 291
Zagórska Teresa 48 Płońsk, Samoobrona RP 286
Pawłowski Mieczysław Tadeusz 57 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 284
Kraska Joanna 24 Warszawa, KW Samoobrona Patriotyczna 283
Łażewski Mariusz Sławomir 29 Władysławów, Samoobrona RP 265
Borzyński Janusz 63 Ciechanów, KW Samoobrona Patriotyczna 258
Mazurowski Maciej Rafał 21 Sierpc, LPR 253
Olechowska Katarzyna 25 Warszawa, Unia Polityki Realnej 247
Kurzątkowski Cezary 23 Płońsk, LPR 246
Stawicki Marek 39 Płock, Unia Polityki Realnej 229
Krawczyńska Ewa 56 Warszawa, KW Narodowego Odrodzenia Polski 226
Szamrej Romuald Krzysztof 45 Stara Biała, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 222
Dulęba Renata 50 Mława, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 213
Rusin Jarosław 42 Nowy Dwór Mazowiecki, KW Samoobrona Patriotyczna 212
Tomaszewski Tadeusz Zygmunt 45 Dąbrowa Chotomowska, Komitet Wyborczy Wierni Polsce 210
Stawska Halina 56 Naruszewo, KW Samoobrona Patriotyczna 205
Miścichowski Paweł Hubert 25 Ciechanów, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 203
Kossakowska Teresa Jadwiga 48 Bieniewice, Unia Polityki Realnej 198
Waliszewski Damian 24 Gozdowo, KW Narodowego Odrodzenia Polski 197
Wojciechowski Marek 23 Zakrzewo Kościelne, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 197
Opalach Natalia Justyna 27 Przasnysz, Samoobrona RP 196
Kowalski Norbert Daniel 27 Nowy Dwór Mazowiecki, Komitet Wyborczy Wierni Polsce 194
Barszcz Marta 24 Sierpc, Samoobrona RP 192
Korzeniowski Ignacy 70 Płońsk, KW Narodowego Odrodzenia Polski 174
Kapitański Jan 54 Mława, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 172
Sulkowski Piotr 21 Rembielin, KW Polska Partia Pracy 170
Krajewski Jerzy Stanisław 36 Żuromin, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 169
Kosman-Schönthaler Maria Małgorzata 53 Łubno, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 167
Gancewski Andrzej 48 Ciechanów, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 161
Jarzębowski Jarosław Piotr 35 Piaseczno, Unia Polityki Realnej 161
Kołodziński Bartłomiej 27 Warszawa, KW Samoobrona Patriotyczna 155
Zwierzchowski Adam 36 Pruszków, Unia Polityki Realnej 148
Bokus Krzysztof Kazimierz 51 Warszawa, KW Krajowej Partii Emerytów i Rencistów 139
Kuprianowicz Elżbieta 45 Kamionka, Samoobrona RP 136
Jastrzębska Jadwiga 71 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 133
Niewęgłowska Anna Zofia 46 Grabina Radziwiłłowska, Samoobrona RP 118
Mikoś Jakub 19 Warszawa, KW Narodowego Odrodzenia Polski 115
Stępniewska Barbara Wiesława 58 Warszawa, Unia Polityki Realnej 111
Kiełpińska Henryka Barbara 42 Radzanowo, KW Polska Partia Pracy 110
Bryśkiewicz Katarzyna 21 Warszawa, Komitet Wyborczy Wierni Polsce 109
Anusik Andrzej 52 Otwock, Unia Polityki Realnej 106
Podraska Krzysztof 31 Płock, KW Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego 105
Putko Ewa Kamila 25 Wyszków, KW Polska Partia Pracy 99
Kuczkowski Adam Kazimierz 35 Warszawa, KW Polska Partia Pracy 98
Jastrzębski Adam 72 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 94
Niedziałek Danuta 48 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 87
Seweryn Magdalena Agnieszka 47 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 85
Łunieski Piotr 20 Twarogi, KW Polska Partia Pracy 83
Kucza Anna Magdalena 55 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 79
Klimczak Krzysztof Tadeusz 52 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 79
Erbetowska Grażyna 50 Nadarzyn, Unia Polityki Realnej 71
Kudrzycki Wojciech 48 Pułtusk, KW Polska Partia Pracy 70
Gudel Jacek 34 Warszawa, KW Narodowego Odrodzenia Polski 68
Trzpioła Edwarda 58 Kazuń Polski, KW Samoobrona Patriotyczna 61
Konopczyński Jan 75 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 52
Denus Joanna Dominika 21 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 50
Jannasz Hubert 24 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 44
Karpiuk-Suchecka Iwona 65 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 44
Jannasz Daniel 26 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 43
Guranowska-Marciniak Teresa 48 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 33
Jannasz Kazimierz 52 Warszawa, KWW NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE 17





drukuj wersja do druku



System wykonany przez firmę Javatech