23-04-2021r.
godzina 12:24
www.bip.gov.pl
 
ELIMINACJE MIEJSKO – GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ POD HASŁEM „MŁOD
Nowy dowód osobisty od 1 marca. Co się zmieni ?
Informacje o zmianach w urzędach po 01 marca 2015 roku.
Budżet na rok 2015 przyjęty
Usuwanie azbestu na terenie Gminy i Miasta Żuromin etap II
Gmina odzyskała 280.000 zł VAT
Wybory Burmistrza II tura
Rada Miejska VII Kadencji
Tereny Inwestycyjne w Żurominie
Wbudowanie aktu erekcyjnego pod nowy budynek KRUS-u w Żurominie
Koncepcja budowy obwodnicy płd-wsch Żuromina
Zabytek na pierwszym planie
Usuwanie azbestu na terenie Gminy i Miasta Żuromin etap I
YouthBank z wizytą w Urzędzie Gminy i Miasta Żuromin
Plan Żuromina
Regulamin
Formularz zgłoszenia zadania
Karta do głosowania
Projekty unijne 2010-2014
Inwestycje 2010-2014
Inwestycje 2006-2010
Inwestycje wykonane w 2014 roku
Planowane formy aktywizacji zawodowej przez PUP Żuromin w 2014 roku
Nabór na wolne stanowisko pracy w Wydziale Finansowym
Wybory Prezydenta RP - 2015
Harmonogram Zebrań Wiejskich - Wybór Sołtysa Kadencja 2015 - 2019 rok
Wybory Samorządowe 2014
Usuwanie i utylizacja materiałów zawierających azbest
Naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska
OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE
OBWIESZCZENIE o zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
Sygnały alarmowe
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
KOMUNIKAT CEIDG: WAŻNA INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
www.mikroporady.pl
PAŃSTWOWA INSPEKCJA OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
Ogłoszenie w sprawie uruchomienia Agencji Pocztowej w gminie miejsko-wiejskiej Żuromin
Rys historyczny...
Liczba mieszkańców
Urodzenia w mieście i gminie w latach 2005 - 2012
Zdjęcia Żuromina i okolic
Komenda Powiatowa Policji
OGŁOSZENIA Wydziału OKSZiSS
M-G Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Ogłoszenia Wydziału Infrastruktury Budownictwa i Ochrony Środowiska
Ochrona Środowiska
Konsultacje społeczne strategicznej oceny oddziaływania na środowisko
Informacja o dotacji
Harmonogram wywozu nieczystości stałych z Gminy i Miasta Żuromin 2015r
Ogłoszenia wydziału
Uchwały dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi
Informacje dla przedsiębiorców
Ogłoszenia Wydziału Geodezji Gospodarki Nieruchomościami Rolnictwa i Planowania Przestrzennegp
Zespół Szkół nr1 w Żurominie
Zespół Szkół nr2 w Żurominie
SSP w Będzyminie
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chamsku
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kliczewie D.
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Poniatowie
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Raczynach
Przedszkole nr1 w Żurominie
Przedszkole nr2 w Żurominie
ORLIK Żuromin
Spis organizacji pozarządowych
Pełnomocnik do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi
Ogłoszenia w organizacjach pozarządowych
Sprawozdanie z konsultacji
Małe granty
Proste
Graficzne
Rejestr zmian
Witryna odwiedzona 745048 raz(y)


[Panel administracyjny]

Archiwum :: Archiwum 2007 :: Wyniki głosowania w Mieście i Gminie Żuromin



 

Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 21.10.2007 roku w Gminie i Mieście Żuromin

 

            W wyborach do Sejmu i Senatu RP w niedzielnych wyborach oddano 5179 głosów ważnych. Uprawnionych do głosowania w Gminie i Mieście Żuromin było 11509 osób. W okręgu Płockim Nr 16 wyłoniono 10 posłów (4 z PiS, 3 z PO, 2 z PSL, 1 z LiD) - nazwiska podświetlone ciemno-niebieskim kolorem.

      

 

PPP
Lista Nr 2

Głosy w
Powiecie
Żuromińskim

Wszystkie głosy

1

AUGUSTYNIAK Jarosław

32

866

3

WOŹNIAK Beata Anna

9

381

2

KUBIK Krzysztof

2

260

8

FAJKOWSKA Edyta Katarzyna

7

200

6

PURZYCKI Waldemar Krzysztof

9

163

5

LUBOWICKA Małgorzata

5

153

13

FEDORCZYK Rafał

4

151

10

JĘDRZEJEWSKI Edmund

9

132

4

BORYSŁAWSKI Robert

11

121

7

GARNIEC Irena Ewa

1

120

9

ZEMBRZUSKI Henryk

4

81

11

ŚWINIAREK Antonina

0

56

12

STĘŻYCKI Alfred Bolesław

1

27

 

Razem Llista Nr 2

94

2 711

 

LPR
Lista Nr 3

Głosy w
Powiecie
Żuromińskim

Wszystkie głosy

1

SULOWSKI Paweł Adam

25

670

3

WIECZOREK Dariusz

17

475

6

PARADOWSKA Jadwiga

14

271

2

KUDLICKI Władysław

1

219

11

KUCZYŃSKA Maria

8

167

5

IGNASIAK Alicja

4

159

8

KURZĄTKOWSKA Małgorzata

7

147

20

DOMAGALSKI Wiesław

6

147

15

RUTKOWSKI Robert

4

120

7

NALEJ Stanisław Gerard

3

113

9

MARCZEWSKA Jadwiga Hanna

3

96

13

KWIATKOWSKI Przemysław

6

86

4

BARDOŃSKI Wojciech

4

80

12

KOSSAKOWSKI Wojciech

3

74

14

CIECHANOWSKI Michał

3

73

10

HAJEL Michał Marcin

4

57

17

KOTOWSKI Marek Witold

1

32

19

GERSIN Waldemar

1

28

16

ARABUCKI Robert

0

24

18

TUMANOWICZ Sławomir

0

10

 

Razem Lista Nr 3

114

3 048

 

PIS
Lista Nr 6

Głosy w
Powiecie
Żuromińskim

Wszystkie głosy

1

JASIŃSKI Wojciech Stefan

1196

30 702

2

OPIOŁA Marek

367

14 709

3

KOŁAKOWSKI Robert Jerzy

271

9 213

6

KACZANOWSKI Dariusz

209

6 205

4

PAGÓREK Marian Adam

53

6 022

10

MAŁECKI Maciej

61

5 924

5

ZWIERZCHOWSKA Anna

139

5 848

13

CICHOCKI Jan

178

3 981

9

OSOWSKI Tomasz

79

3 834

11

ŁUBIŃSKA Ewa

1193

3 736

20

ROMANOWSKI Rafał

110

3 443

8

ZABOROWSKI Daniel Jan

116

2 624

15

KAMIŃSKI Henryk

88

2 504

18

BOROWICKI Tadeusz Wojciech

12

2 339

7

CZEŚNIK Andrzej Sławomir

223

1 880

19

PACZKOWSKI Janusz Piotr

92

1 784

14

CHOJNOWSKI Wojciech Maciej

23

1 398

17

RUTKOWSKI Adam Jan

76

1 286

12

SZLOMKOWSKI Zbigniew

21

1 019

16

MELECH Bożena

27

781

 

Razem Lista Nr 6

4 534

109 232

 

PO
Lista Nr 8

Głosy w
Powiecie
Żuromińskim

Wszystkie głosy

1

PITERA Julia Teresa

1020

42 669

3

NOWAKOWSKI Andrzej Jacek

122

11 608

2

KOŹLAKIEWICZ Mirosław

438

10 770

4

RUSINOWSKA Beata Małgorzata

29

6 915

5

MALINOWSKA Agnieszka

44

2 712

12

GRABOWSKI Grzegorz

26

2 357

8

PAWLAK Urszula Henryka

30

1 919

10

TRZEŚNIEWSKI-KWIECIEŃ Jarosław Jan

38

1 776

11

GAIK Przemysław Łukasz

7

1 445

9

JASTRZĘBSKI Piotr

27

1 365

18

WILAND Małgorzata

24

1 316

17

LEWANDOWSKI Cezary

38

1 190

6

ORYL Kazimierz

381

1 053

13

PIOTROWSKI Marcin Hubert

19

1 041

7

LOREK Witold

47

1 025

16

CECELSKA Małgorzata

26

523

14

PAWLUK Jarosław Marcin

8

518

15

JANECKA Halina Jadwiga

14

488

 

Razem Lista Nr 8

2 338

90 690

 

PSL
Lista Nr 10

Głosy w
Powiecie
Żuromińskim

Wszystkie głosy

1

PAWLAK Waldemar

1057

24 638

2

STRUZIK Adam Krzysztof

431

9 397

3

SOPLIŃSKI Aleksander

33

3 399

9

WOJNAROWSKI Włodzimierz Adam

38

2 915

5

KRUPA Jerzy Karol

6

2 681

11

SZCZEPANKOWSKI Zenon

4

2 673

10

NOSEK Zbigniew Cezary

2254

2 447

7

MĄCZEWSKI Jan Józef

8

1 745

8

ZGORZELSKI Piotr

23

1 617

4

SZMULEWICZ Wiktor Władysław

12

1 518

16

OPOLSKA Grażyna Anna

11

1 292

20

ZAWIDZKI Dariusz Piotr

9

1 133

6

KRAWCZYK Wiesława

22

1 093

19

ŚWIERZYŃSKI Sławomir Arkadiusz

18

953

14

GAJEWSKI Wojciech Kazimierz

4

936

15

JELIŃSKI Robert

3

750

13

MORAWSKI Sławomir

2

722

17

SOBIERAJ Leonard Jan

3

398

18

DRĄŻKIEWICZ Kazimierz

3

378

12

CHOIŃSKI Marek Jerzy

2

152

 

Razem Lista Nr 10

3 943

60 837

 

Samoobrona
Lista Nr 15

Głosy w
Powiecie
Żuromińskim

Wszystkie głosy

1

SZYMAŃCZYK Lech

76

1 665

2

OBRĘBSKA Aleksandra Helena

20

827

15

FILIPEK Grzegorz

39

728

3

KUKIEŁKA Sylwia

12

288

6

STAWICKA Marianna

15

270

4

WTULICH Karol

18

262

7

PIETRZAK Grażyna

13

259

8

OLEKSIAK Piotr

15

248

9

SZYMCZAK Anna

16

234

12

WIŚNIEWSKI Piotr

7

206

14

KOWALSKI Krzysztof

6

183

11

LASKOWSKI Mirosław

5

179

5

MADANY Zbigniew Feliks

4

170

17

ŚWIĘCKI Tadeusz

6

120

10

SIEDLECKA-ZIEJA Urszula Mariola

12

103

13

RUDOWSKA Agnieszka Barbara

4

102

16

MICHALSKA Barbara Marzena

5

91

 

Razem Lista Nr 15

273

5 935

 

LiD
Lista Nr 20

Głosy w
Powiecie
Żuromińskim

Wszystkie głosy

1

SZYMANEK-DERESZ Jolanta Dorota

637

20 536

2

KRUSZEWSKI Zbigniew Paweł

44

3 198

4

KIWIT Marek

6

2 641

3

GOZDOWSKA Elżbieta

43

1 674

7

BUDZICH Marek

906

1 140

5

CHIŃCZ Marzena

5

374

6

ZIAREK Anna

15

688

15

FIGIEL Błażej

4

596

19

DALECKI Adrian

11

585

9

JANKOWSKI Krzysztof Waldemar

12

539

8

KACPRZAK Edward

7

536

18

PĘTLICKI Leszek Leon

4

368

10

ZAMACHOWSKI Tomasz

4

327

14

KOZŁOWSKI Jan Ryszard

0

325

11

DUSZYŃSKA Elżbieta Maria

12

275

13

GRUCHOT Maria

3

283

17

SELENTA Krzysztof

2

260

12

OŻDŻEŃSKI Wojciech

2

99

16

MIŚCICHOWSKI Zdzisław Feliks

0

84

 

Razem Lista Nr 20

1 717

34 528

 

 



Wyniki głosowania na kandydatów do Sejmu RP 2007 w Gminie i Mieście Żuromin
Wyniki głosowania na kandydatów do Sejmu RP w Powiecie Żuromińskim
Wyniki głosowania na kandydatów do Sejmu RP w okręgu Płockim Nr 16


 
 

Wyniki wyborów do Senatu RP na terenie
Gminy i Miasta Żuromin w dniu 21.10.2007

1

Fetlińska Janina

PiS

1753

2

Iwaniak Arkadiusz

LiD

1172

3

Kisielewski Henryk

PSL

1431

4

Kolasa Andrzej

PSL

1291

5

Martynowski Marek Eryk

PiS

1350

6

Smulewicz Eryk Stanisław

PO

1608

7

Wyszyński Zbigniew

Samoobrona

312




drukuj wersja do druku



System wykonany przez firmę Javatech